TR EN

AKANA HAKKINDA

Yaşamın başında, henüz sudan başka hiçbir şey yokken, her şeye ruhunu verdiğine inanılan mitolojik tanrıça “Ak Ana”, Akdeniz’in sonsuz sularından gelir ve suyun başlattığı yaşam döngüsünü temsil eder. Türk mitolojisindeki ‘Ak Ana’dan ilham alan Akana, Bodrum’da antik ege ruhunu hissedebileceğiniz en özel lokasyonlarda, farklı konseptteki dizaynlarına eşlik eden ayrıcalıklı hizmetleriyle konaklama deneyiminizi beş duyunuzla hissedebileceklerinizin çok ötesinde bir yolculuğa dönüştürüyor.

Akana markasının doğuşunu temsil eden Akana Cennet Koyu, dinginliğin, sadeliğin ve lüksün bohem unsurlarla bütünleştiği, konfor ve huzurun sıradışı mimariyle buluştuğu denize sıfır konumu, özel plaj ve iskelesi, Akana Restaurant ile açıkhava beach fitness ve spa deneyimleriyle Bodrum Cennet Koyu’nda doğa ve denizle iç içe bir tatil deneyimi sunuyor.

Akana Cennet Koyu ile Bodrum’un en özel koylarından biri olan Cennet Koyu’nda başladığımız bu büyülü yolculuğa, Bodrum Kumbahçe’de Yolcu Limanı’nın karşısında konumlanan Akana Loft ile yeni bir soluk getiriyoruz.

p>Bodrum’un farklı lokasyonlarında farklı beklentilere yepyeni deneyimlerle cevap veren Akana dünyasıyla siz de tanışın!


AKANA LOFT

Uzun dönem konaklamaya uygun geniş yaşam alanlarıyla konfor, lüks ve rahatlığı tüm incelikleriyle sunan Akana Loft, kendinizi evinizde hissetmeniz için özenle tasarlandı. Bodrum’da kaldığınız süreyi, kent merkezinin en nezih ve sessiz lokasyonunda geçirmenizi sağlayan Akana Loft, gecesi ve gündüzüyle Bodrum’u Bodrum yapan tüm tarihi, doğal, kültürel ve sosyal yaşama özgü zenginliklerin kıyısında eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Antik ege ruhuna sahip küçük bir balıkçı kasabasından, yurtiçi ve yurtdışındaki seyahat severlerin en uğrak ve vazgeçilmez tatil destinasyonu haline gelen Bodrum’da özellikle kent merkezinin dinamizmini yaşamak isteyenler için tasarlanan Akana Loft, hemen önünde ege kıyısının ve doğu Akdeniz’in kalbinde yer alan Bodrum Crouise Port’a kucak açan bir konumda ve devasa yolcu gemilerinin heyecan verici ışık şölenine dönüştüğü bir konumda yer alıyor. Salon konforunu aratmayan geniş teras alanlarının fonksiyonel yaşam alanlarıyla buluştuğu toplam 14 lofttan oluşan Akana Loft’ta her odanın kendine ait mutfağı mevcut. Standart ve superior odaların yanı sıra daha geniş metrekarelerden oluşan ve daha fazla kişi kapasitesine uygun family suite ve king suite loft seçenekleri de mevcut.

Sürdürebilir Politikamız için Tıklayınız

Image Image