TR EN
Standart ve Superior Konaklama tercihlerine ek olarak Family Suite ve King Suite olarak geniş yaşam alanlarının da bulunduğu Akana Loft, kendinizi evinizin rahatlığında hissetmeniz için tasarlandı. Standart oda tiplerinin genişliği 30 m² ile 42 m² arasında değişirken, Superior odalar 33 m² ile 54 m² arasında, Family suite ve King suite ise 46m² ile 60 m² arasında değişmektedir.

ODALAR

Image

Loft Kale

Muhteşem Ege Denizi ve Bodrum kalesi manzarasına sahip, sizin için tasarlanmış lüks odalarımızda, tatilinizi keyifli ve konforlu bir hale getirmeye çalıştık.


Odayı Keşfet
Image

Loft Süit

60 m² ve 2 balkonlu odamızda , büyüleyici ege denizi manzarasıyla, beklentilerinizin ötesine geçecek lüks bir otel deneyiminden daha fazlasını size sunuyoruz.


Odayı Keşfet
Image

Loft Aile

60 m² den başlayan, balkon ve teraslı, ailenizle birlikte keyifli bir ev ortamı yaşayabileceğiniz odamızda, tüm detaylar sizin için fazlasıyla düşünüldü.

Odayı Keşfet
Image

Loft Bahçe

Loft Bahçe 30 m² – 40 m² genişliğindeki olan odalarımızla size evinizin konforunu sunuyoruz.

Odayı Keşfet
Image

Loft Port

50 m² den başlayan ve Bodrum Crouise Port manzarasını balkonunuza taşıyan odalarımızla unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyoruz.

Odayı Keşfet
Image

Loft Bodrum

Büyük ve konforlu teras alanlarına sahip, ortalama 30 m² genişliğindeki odalarımızda Bodrum manzarasını salonunuza getiriyoruz.

Odayı Keşfet